Умови використання послуг хостинг-провайдера "РУТЛУКЕР" від імені ТОВ "ТОПАДМІН"

Останнє оновлення: 14 березня 2023 р.

- Оператор несе повну відповідальність за усунення несправностей хост-машин та звʼязку.

- Клієнт відповідає за вирішення проблем, повʼязаних з операційною системою, програмним забезпеченням, встановленим на сервері Клієнта. Виняток: замовлення Клієнтом послуги адміністрування та технічної підтримки інфраструктури.

Права та обовʼязки Клієнта

- Клієнт отримує доступ до сервера Оператора у межах, визначених угодою. Клієнт несе повну відповідальність у звʼязку з цим.

- Клієнт має право встановлювати будь-яке власне ПЗ або операційну систему, ящо вони є легальними, такими, що не порушують авторські, суміжні чи інтелекутальні права, а також не порушують чинне законодавство України та ЄС.

- Обовʼязок Клієнта – стежити та виконувати модерацію контенту, програмного забезпечення та інформаційних матеріалів, розміщуваних Клієнтом на сервері Оператора, з метою забезпечення їх відповідності чинному законодавству України та ЄС.

- Клієнт може використовувати хостинг з будь-якою метою, якщо вона не заборонена чинним законодавством України та ЄС.

- Клієнт зобовʼязаний виконувати всі вимоги чинного законодавства України та ЄС протягом усього часу роботи з серверами хостера.

- Усе листування з Оператором ведеться Клієнтом повністю конфіденційно. Розповсюдження листування, тікетів чи іншої непублічної інформації заборонено.

- Клієнт повинен підтримувати ділову репутацію Оператора. Заборонено виконувати дії, які можуть завдати шкоди репутації Оператора або призвести до атак (інформаційних, хакерських та інших) на Оператора.

- Клієнт зобовʼязаний зберігати конфіденційність даних Оператора, які можуть призвести до атак на Оператора або втрати ділової репутації. Розповсюджувати матеріали та дані про інфраструктуру хостера, його мережі, вразливості в його інфраструктурі, дані для доступу та іншу інформацію заборонено./p>

Права та обовʼязки Оператора

- Послуги Оператора надаються за принципом as is ("як є"). Оператор має право змінити порядок надання послуг чи цінову політику. Нові умови набувають чинності протягом доби з моменту їх публікації на Сайті Оператора.

- Оператор не несе відповідальності за розміщений на сервері контент Клієнта.

- Оператор не гарантує SLA (гарантовану доступність), окрім випадків замовлення Клієнтом послуги адміністрування та підтримки інфраструктури.

- Оператор не несе відповідальності за хакерські атаки, витік даних та інші випадки пошкодження даних чи завдання шкоди репутації Клієнта, якщо ці випадки сталися з вини Клієнта. Винятком є замовлення Клієнтом додаткової послуги адміністрування та підтримки інфраструктури.

- Оператор має право не гарантувати певну швидкість мережі на хостингу, віртуальному сервері через підтримку Fair Use Policy. Виняток – замовлення додаткової послуги гарантованого інтернет-каналу.

- Оператор не проводить перевірку наданого Клієнтом контенту, окрім випадків, коли отримано мотивовану скаргу на контент Клієнта від третіх осіб.

- Оператор має право зупинити сервери Клієнта у разі необхідності проведення технічного обслуговування, відновлення внаслідок хакерських атак, стихійних лих та інших надзвичайних ситуацій.

Заборони

- Заборонено розміщувати на хостингу порнографічні матеріали, посилання та рекламу порнографічних ресурсів або ресурсів з використанням порнографічних сцен та подібних.

- Заборонено розміщувати та використовувати програмне забезпечення або контент, заборонений чинним законодавством України та ЄС, а також такий, що порушує авторські та суміжні права.

- Заборонено розміщувати та використовувати на серверах Оператора програмне забезпечення для фішингу, грабінгу, ботнетів та інших незаконних засобів, що порушують правила легальної роботи в мережі Інтернет.

- Заборонено масове листування (розсилка листів користувачам електронною поштою), якщо таке листування є спамом, тобто таким, що не замовлене користувачами та не містить актуальних вказівок на відправника або замовника розсилки.

- Забронено розміщення сканерів мережі для отримання несанкціонованого доступу до певних ресурсів, проведення DDoS-атак та інших протизаконних дій.

Припинення надання послуг з ініціативи Оператора

- Якщо було зафіксовано масову розсилку електронних листів користувачам, які не давали згоди на отримання таких листів.

- Якщо було зафіксовано наклеп, розповсюдження особистої інформації, порушення авторських, суміжних та інтелектуальних прав Клієнтом.

- При порушенні права на недоторканність особистого життя та власності, розміщенні неправдивої інформації або наклепу.

- Якщо Клієнт своїм контентом та програмним забезпеченням завдає образи користувачам, розпалює міжнаціональну, етнічну чи расову ворожнечу, пропагує тероризм, насильство та вбивство.

- Якщо Клієнт заважає нормальній та стабільній роботі серверів, ресурсів мережі та інших ресурсів Оператора.

- Якщо Клієнт відмовився актуалізувати персональні дані або свідомо надав неправдиву інформацію Операторові.

- Якщо Клієнт викорстовує образливу чи ненормативну лексику в спілкуванні зі співробітниками Оператора або розповсюджує наклепи на Оператора.

Повернення коштів

- У разі повернення невикористаних коштів з особистого рахунку Клієнта на Сайті з суми повернення стягується комісія за бухгалтерські послуги в розмірі 150 грн. Додатково стягується комісія платіжної системи.

- Якщо повернення коштів відбувається через неможливість використання замовленої Клієнтом послуги через провину Оператора (не працює мережа, несправна хост-машина або виявлено проблеми з механічною частиною сервера (hardware)), повернення коштів відбувається без стягнення комісії протягом 30 банківських днів за попереднім узгодженням з Оператором.

- Повернення коштів неможливе, якщо Клієнт порушив Умови використання послуг.

- Повернення коштів для додаткових послуг не здійснюється.

- Якщо через провину Клієнта Оператор зазнав збитків (через відключення серверів, мереж, потрапляння IP Оператора до бан-листа), з суми повернення стягується сума витрат Оператора на відновлення.

- Якщо Клієнт завдав істотної шкоди репутації Оператора, хостинга або інфраструктурі, Оператор має право утримати кошти Клієнта.

Кінцеві положення

Оператор зобовʼязаний забезпечувати гідний рівень обслуговування та робочий стан хост-машин, інфраструктури та мереж. Якщо Клієнт виявив недоліки або вразливості в інфраструктурі доступів до хостера, Клієнт зобовʼязаний попередити про це Оператора, а той, зі свого боку, має вирішити проблему.